Pozycjonowanie Lublin

Zależy Ci na pierwszych wynikach wyszukiwania? Zrobimy to!
Nasze usługi to skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.Pozycjonowanie stron internetowych za darmo? Tak!


Wszystkie agencje oferujące pozycjonowanie stron internetowych proponują miesięczny abonament za pozycję w Google. Czasami okazuje się, że pomimo wydanych tysięcy złotych pozycja nigdy nie została osiągnięta. W jaki sposób pozycjonować stronę całkowicie za darmo?
Pozycjonowanie lokalne


Skupiamy uwagę przede wszystkim na lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych. Promujemy firmy umieszczając je jak najwyżej w wyszukiwarkach na frazy związane bezpośrednio z określoną lokalizacją: Pozycjonowanie w Lublinie, Warszawie i okolicach.

lokalne pozycjonowanie Lublin
Jeżeli masz gabinet okulistyczny w Lublinie to nie promuj go w Gdańsku! Z badań wynika, że 97% internautów szuka głównie firm i usług lokalnych.


Jaki efekt daje pozycjonowanie lokalne?


Pokażemy to na przykładzie naszej strony. Jeśli szukasz np. firmy w Lublinie, która zajmuje się pozycjonowaniem, chcesz poznać cennik oraz ofertę, wpiszesz w wyszukiwarkę takie słowa kluczowe:


pozycjonowanie lublin


Ile kosztuje strona internetowa, sklep internetowy oraz którą wybrać firmę w Lublinie? Pewnie wpiszesz w wyszukiwarkę takie słowa kluczowe:


sklepy internetowe lublin


strony internetowe lublin


Nasze usługi to również projektowanie graficzne oraz druk materiałów reklamowych. Warto zadbać o troszkę inne zapytania internautów i ustawić firmę pod frazy:


projekt graficzny lublin


drukarnia lublin cennik


Pomogliśmy wielu firmom osiągnąć sukces ustawiając odpowiednie słowa związane z ich działalnością. Skutecznie pozycjonujemy firmy z różnych branż i miast.


Pozycjonowanie stron internetowych Lublin, Warszawa, Zamość, Kraśnik, Świdnik, Chełm.pozycjonowanie Lublin dla firm

Opinie Klientów: Z przyjemnością możemy polecić firmę Kolorowe Projekty wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Zoptymalizowali pod nasze potrzeby trzy sklepy internetowe. Terminowo i profesjonalnie. Pozycjonują dla nas słowa kluczowe związane produktami na łuszczycę. Głównie zależało nam na frazie "maść na łuszczycę". Dzięki kolorowym projektom nasz sklep dermacea.pl zajmuje pierwszą pozycję w google. Pozostałe dwa sklepy również są na pierwszych wynikach wyszukiwania (silkum.pl oraz magnipsor.pl). Daje nam to ogromną przewagę nad konkurencją oraz rewelacyjną sprzedaż naszych produktów! Adam Kowal, dermacea.pl

Optymalizacja strony pod słowa kluczowe

Masz stronę internetową ale nie widzisz jej na topowych pozycjach? Dzięki KP DOCTOR możesz sprawdzić gdzie jest problem. Nasz program online jest całkowicie darmowy, a analiza trwa 1 sekundę! Pomoże Ci poprawić pozycję w wyszukiwarkach sugerując strategiczne zmiany. Zobacz statystyki dotyczące indeksowania, jakości głównych elementów strony, treści, domeny czy struktury linków. KP DOCTOR zbada również naturalność występowania fraz kluczowych. Ma to ogromny wpływ na wysoką pozycję! Zobacz jak działa algorytm wyszukiwarek i dopasuj słowa kluczowe do Swojej strony.


Darmowy Audyt

Cennik utrzymania wysokiej pozycji

Nie masz czasu na samodzielne pozycjonowanie Swojej strony? Zajmiemy się wszystkim!

500zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

1400zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

3200zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

Cena za pozycjonowanie zależy od konkurencyjności pozycjonowanych słów kluczowych. Większa rywalizacja w branży oznacza wyższe koszty. Dokładnie sprawdzamy strony internetowe konkurencji. Dzięki profesjonalnej analizie Twoja firma osiągnie TOP! Mała, średnia czy duża? Napisz do nas.

Abonament rozpoczynamy dopiero gdy jakaś fraza wskoczy na top. Przed pozycjonowaniem pobierana jest jedynie kwota 600zł brutto (opłata jednorazowa) za optymalizację strony pod słowa kluczowe (przekodowanie strony, redagowanie tekstów, optymalizacja styli, skryptów, grafiki, eliminacja błędów w kodzie itp.)

Jeden temat kluczowy może zawierać nawet kilkaset fraz słów kluczowych!
np. pozycjonowanie strony internetowej, pozycjonowanie stron internetowych, pozycja strony www, pozycjonowanie www, cennik pozycjonowania itd.
W każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania bez ponoszenia dodatkowych opłat! Brak abonamentu i umów.Pozycjonowanie Stron Internetowych


Efekty widoczne już po 3 tygodniach!


cennik, pozycjonowanie Lublin cennik, pozycjonowanie Lublin mobile

Pozycjonowanie to NIE AdWords

Pozycjonowanie stron internetowych często mylone jest z płatnymi reklamami AdWords. Pozycjonowanie to proces, którego celem jest umieszczenie Twojej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Po wpisaniu frazy przez klienta w wyszukiwarce Google, ukaże się odpowiednia zakładka Twojej strony w tak zwanych naturalnych wynikach wyszukiwania.

AdWords to płatne reklamy google. Rozpoznasz je bardzo łatwo. Pod tytułem linku jest słowo „reklama”. Każde kliknięcie w link generuje koszt. Jeśli planujesz krótką kampanię reklamową i masz spory budżet to dobrym rozwiązaniem jest AdWords. Niestety to chwilowe top w google. Gdy budżet się skończy reklama znika!


Pozycjonowanie stron trwa dłużej. Na pierwsze wyniki trzeba poczekać ok. 3 tygodni. Frazy trudniejsze potrafią wskoczyć na top dopiero po trzech miesiącach. Jednak są to długotrwałe i solidne wyniki. Możesz pozycjonować nawet kilkaset fraz oraz wszystkie zakładki jednocześnie. Dużo mniejszym kosztem niż AdWords masz stały dopływ nowych klientów.

Porada: Często klienci, a nawet agencje interaktywne mylą pojęcia. Zawsze zapytaj czy przypadkiem zamiast pozycjonowania "ktoś" nie oferuje Ci reklam AdWords. Nasza firma Kolorowe Projekty nie prowadzi płatnych kampanii reklamowych AdWords. Skupiamy uwagę tylko na naturalnym pozycjonowaniu stron internetowych. Masz gwarancję, że pozycjonowana strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania google, a pojedyncze kliknięcia nie będą naliczane jak w przypadku płatnych reklam AdWords.

Zadzwoń do nas!

Obsługa: Lublin, Kraśnik